ה

חדשות ועדכונים

כאן אפשר למצוא מידע ופרטים על הופעות, תערוכות ופרויקטים שאני עושה, יוצרת ומשתתפת בהם.

תערוכה משפחתית בכולי עלמא, תל-אביב

"האמת היא שזה שקר" - תערוכת אחים מאיירים ואחות כותבת בגלריה Kuli Alma, בסימן אמת ושקר.
בתערוכה אציג יצירות למכירה מפרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר יחד עם עבודות של EREZOO & ZIVINK המוכשרים.
22-27.6.2020 (שני עד מוצ"ש, כולל), רח' מקוה ישראל 10, תל-אביב, משעה 21:00 עד 1:00 בלילה, למשך ששה ערבים רצופים.
הכניסה בלי כסף ועם מסכות!

עיצוב: EREZOO

שיר חדש - "חולמת בהקיץ בקיץ (כמה חם)"

סוף מאי 2020, זמן מצוין לזה: הוצאתי שיר קייצי, מתקתק ומרענן, כמו ארטיק פונץ'-בננה. מוזמנים להאזין ולצפות.

קליפ חדש - "שהשמש תעבור עלי"

יצרתי גרסת כיסוי לשיר "שהשמש תעבור עלי", שהפליאו לכתוב יורם טהרלב ולהלחין חנן יובל.
יצא שמאד מתאים לתקופה הנוכחית (היי, קורונה). מוזמנים להאזין ולהמשיך לשמור על עצמכם.

תערוכה משותפת "Pop-Up Museum TLV2", תל-אביב

בתוך חדר שרוקלחת בבניין דירות במרכז תל-אביב המיועד להריסה, יצרתי תצוגה של כיתובי קיר שלי, כחלק מפרויקט Pop-Up Museum TLV2, בו השתתפו מעל מאה אמנים. המקום נפתח לקהל הרחב בתאריכים 1-6.1.2020, ברח' קצנלסון 7, תל-אביב. אוצרת: יערה זקס. מוזמנים לצפות בסרטון שהכנתי ולהתרשם ממה שהלך שם.

שיר חדש - "עשיתי המון חיים בטעויות שלי"
בתזמון מדהים לסוף השנה, ולחיים בכלל, הוצאתי שיר חדש על שם המשפט הכי מפורסם שלי: עשיתי המון חיים בטעויות שלי. מוזמנים להאזין ולצפות, לטעות, לתעות ולתהות.

תערוכת משותפת "לה קולטור - חפץ/רוח", תל-אביב

זאת אַתְּ (ומתחתיה אני), איור ממוחשב שלי, המוצג במסגרת שבוע האיור בתערוכת לה קולטור La Culture בקונספט "חפץ/רוח", בתאריכים 21-23.11.2019, במזא"ה 9.

צילום: יערה מקמל

שיר חדש - "ארי"
כתבתי, הלחנתי, עִבדתי ובִּצעתי. ארי. מוזמנים להאזין ולהרגיש. המלים כבר שם.

קליפ חדש - "דלת מסתובבת"
יצרתי סרטון מילולי לשיר העשירי והאחרון - "דלת מסתובבת" - מתוך האלבום השני שלי, "בבואה". מוזמנים להכנס בלי לדפוק.

פרויקט הגלויה הסודית, יריד צבע טרי
שלוש גלויות שעצבתי נבחרו להשתתף בפרויקט "הגלויה הסודית" של יריד צבע טרי 2019, במסגרתו כל ההכנסות נתרמות לעמותת שניר. בתמונה: גלויה אחת מתוך השלוש. כולן נרכשו בערב הפתיחה ב-30.5.2019.

צילום: הגר בריל

קליפ חדש - "בואי אמא"
עם מחשבה על ימי הזכרון בפרט ועל שגרת החיים בכלל, יצרתי גרסת כיסוי לשיר היפהפה "בואי אמא". מוזמנים לצפות ולהאזין כאן. ואם אתם מתגעגעים לאמא שלכם ויש לכם את האפשרות, אז תתקשרו אליה ותגידו לה שאתם אוהבים אותה.

שידור ברדיו הבינתחומי
התארחתי בתכנית "שורפות שעה" עם גלית דימנשטיין ואורנה פיטוסי, ששודרה ב-11.1.2019 ברדיו הבינתחומי 106.2 אף אם. דברנו על מלים ועל פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר וגם הושמע שיר מהאלבום השני שלי, "בבואה". מוזמנים לצפות (כן, זה גם צולם) ולהאזין.

תערוכת משותפת "Be Light", תל-אביב
משתתפת בתערוכה משותפת באגנס בר בתאריכים 13.12.2018-8.1.2019, עם ארבע יצירות מתוך פרויקט הגראפיטי שלי #הלהשלגכותבתלקיר - כל היצירות לראוה ולמכירה. אוצרת: קרן סגל.

תערוכת יחיד במזא"ה 9, תל-אביב
מציגה בגלריה מזא"ה 9 עשרים יצירות מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר - בתאריכים 22.11-23.12-2018. הגלריה פתוחה בימים ראשון-חמישי בשעות 09:00-22:00. כל היצירות למכירה. הכניסה חפשית ומומלצת!

צילום: יערה מקמל

יצירות לרכישה במרכז באוהאוס, תל-אביב
החל מה-9.11.2018, מוצגות למכירה שש יצירות מקוריות (ממוסגרות, חתומות וממוספרות) מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר במרכז באוהאוס (דיזנגוף 77, תל-אביב). מוזמנים לקפוץ ולהתרשם.

קליפ חדש - "מפלצת"
הנה הסרטון שערכתי לשיר השמיני באלבום השני שלי, "בבואה". השיר נקרא "מפלצת" (מלים, לחן, שירה וקולות: הלה שלג; עיבוד והפקה מוזיקאלית: אורן אובסטבלום; צילום וידאו: יערה מקמל, הלה שלג; איפור ושיער: מיה כהן). מוזמנים לצפות ולהנות! זה לא מפחיד.

מיזם תמ"אל'ה - URBAN ART
השתתפתי עם כיתובי הקיר שלי במיזם שנוצר על ידי נדב יהודאי, אמן צעיר שפנה לעיריית רמת גן בהצעה להפוך את דירתו, טרם הריסתה במסגרת "פינוי-בינוי", למרחב יצירה עבור אמנים צעירים. המיזם נתמך על ידי העיריה, ונחתם בארוע של פעילויות יצירה לקהל הרחב בתאריכים 29-30.6.2018. היה צבעוני ומלא השראה.

צילום: הקומה השניה

תערוכה משותפת במסעדת TOTO, תל-אביב
החל מה-3.6.2018, מוצגות לראוה ולמכירה במסעדת TOTO שמונה עבודות מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר. אוצרת: רז'ין גנזי.

צילום: אושרית נהון-טסטה

קטע הזכיה מטקס פרסי אקו"ם
הנה הקטע שלי מטקס פרסי אקו"ם שנערך ב-30.5.2018, בו זכיתי בפרס ע"ש עלי מוהר לעידוד פרסום היצירה למחברת. נימוקי השופטים בהגשת אורי גוטליב, והמלים שהיו לי להגיד בקול מתרגש. תהנו!

זכיה בפרס אקו"ם
מאושרת לשתף שזכיתי בפרס אקו"ם ע"ש עלי מוהר לעידוד פרסום היצירה למחברת בתחום המוזיקה הפופולארית. זה פרס על כתיבת שירים, ואלה נימוקי השופטים שממש התרגשתי לקרוא, וממש מתרגשת לחלוק את זה אתכם!

ארוע מכירה ויצירה נשית, תל-אביב
ב-8-10.3.2018 השתתפתי ב-"Art & Show Room TLV", ארוע מכירה ויצירה נשית לכבוד יום האשה, עם יצירות מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר. אוצרת: מרינה פוזנר.

אלבום שני - "בבואה"
ב-2.1.2018, אחרי כשנתיים של עבודה, הוצאתי אלבום שני חדש בשם "בָּבוּאָה". כמו האלבום הראשון, גם הוא מקורי ובעברית, נוצר והופק עצמאית, ומכיל עשרה קטעים יותר מתקדמים שכתבתי. באלבום הזה הלכתי רחוק יותר, ויחד עם המפיק המוזיקאלי אורן אובסטבלום, נוצרו עיבודים שמחברים את האקוסטי עם האלקטרוני, תוך חיפוש קו שיהיה רלוונטי לכל תקופה וגם חדשני ומעניין.

תערוכת משותפת "הילד הפנימי", יפו
ב-26.12.2017 השתתפתי בתערוכה קבוצתית ב"קן הקוקיה" ביפו, בנושא "הילד הפנימי" עם שש יצירות מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר. אוצרת: קרן סגל.

תערוכת יחיד בכולי עלמא, תל-אביב
ב-11.9.2017 הגעתי למתחם הגלריה של מועדון "כולי עלמא" למשך ששה ימים, עם תערוכה משולבת: פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר + פרויקט קטעי הוידאו שלי "שירה מצולמת". סידור התערוכה במקום אפשר לקהל להתרועע ולהתיישב בחלל הגלריה, ולחוות תערוכה בדרך שונה מהרגיל. היה מרתק! מוזמנים להתרשם.

פרויקט Street Tardis, תל-אביב
משתתפת בפרויקט "סטריט טארדיס" בתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב.
איך השתלבתי? יצרתי טארדיס (חללית ומכונת זמן בדיונית מהסדרה "דוקטור הו") ממשפטים שכתבתי בפורמט של מדבקת חלון ברחבת מסופי אגד. מוזמנים להגיע להתרשם!

הופעה ותערוכה בקפה טיפול, חיפה
לראשונה מאז שהתחלתי להופיע (שנת 2007), הגעתי לחיפה לארוע משולב: גם תערוכה של פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר - וגם הופעה במעמד הפתיחה.
זה התרחש ב-27.7.2017 ב"קפה טיפול". התערוכה הוצגה במקום במשך חודש לאחר מכן. היה אש!

תערוכת יחיד באחוזת בית 3, תל-אביב
ביוני 2017 הגעתי עם פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר למסעדת "אחוזת בית 3", עם תערוכת יחיד ערבה לחך ולמֹח, בה הוצגו 22 יצירות מהפרויקט.

פרויקט התארוחה של Camel
המשימה היתה לעצב תחתית בירה עם הגמל של קאמל, לתחרות שנחתמה בתערוכה + ארוחה אקסלוסיבית ב-17.6.2017. אז כתבתי פסקה משעשעת על גמלים ועִצבתי אותה בספיראלה על גבי הגריד הנתון של הגמל. התוצאה: זכיתי במקום הראשון בתחרות הזאת!

פרויקט פוסי פאץ' Pussy Patch Project
באוגוסט 2017 השתתפתי בתערוכה קבוצתית ב"קן הקוקיה" ביפו, עם עיצוב מיוחד שלי לפרויקט הנשי הזה שהתחיל במידברן 2017. אוצרת: דבי אולו.

Treasure Art Hunt 2017
באפריל-מאי 2017 השתתפתי בפרויקט "Treasure Art Hunt - המצוד אחר אמנות מקורית" שהתקיים בפלורנטין, תל-אביב. זו התערוכה המשותפת הראשונה בה השתתפתי עם יצירות מתוך פרויקט כיתובי הקיר שלי #הלהשלגכותבתלקיר - היה ספתח מרשים וכיפי! אוצרת: דבי אולו.

ארוע חנוכה "נגהפ", תל-אביב
הוזמנתי להשתתף בפרויקט חנוכה של "אאא - בית לטיפוגרפיה עברית", במסגרתו עוצבו סטיקרים של יוצרים העוסקים במלים ובגופנים. התערוכה התקיימה ב-6.12.2015 בתל-אביב, והוצג בה סטיקר מעוצב עם המשפט שלי "הלאה נסים והלאה נפלאות".

אלבום ראשון - "האוסף"
ב-11.4.2015, אחרי שנים של הופעות ברחבי תל-אביב ושנתיים של עבודה פרטנית, הוצאתי אלבום ראשון בשם "האוסף", בהפקתו המוזיקאלית של יון לב. האלבום נוצר והופק עצמאית, וכולו מקורי ובעברית. האלבום פואטי ואקלקטי, מאגד בתוכו עשרה שירים נבחרים שכתבתי בשנים 2007 עד 2014, ומה שמחבר בינהם הוא השילוב של כלים חיים עם אלמנטים אלקטרוניים, והדגש וההקפדה על המִלים ועל השפה, סביבן הכל נעטף. האלבום זכה במענק מקרן אקו"ם לקידום היוצר והיצירה הישראלית.

© All rights reserved to Hila Sheleg (Frozen May).

  • Hila Sheleg on Facebook
  • Hila Sheleg on Twitter
  • Hila Sheleg on Instagram
  • Hila Sheleg on YouTube
  • Hila Sheleg on Spotify